Obec Hazlov
Hazlov
rozšířené vyhledávání

Obec Hazlov připravuje Změnu č. 1 Územního plánu Hazlov. Podat návrh na pořízení změny je možno učinit písemně do 31.1.2023 na podatelnu Obecního úřadu Hazlov. Více na úřední desce v odrážce Zastupitelstvo.

Zahrada s přírodními prvky MŠ Hazlov

Název projektu: Zahrada s přírodními prvky MŠ Hazlov

Registrační číslo: 1190700200

Příjemce podpory: Obec Hazlov

Stručný popis projektu: Předmětem projektu je úprava stávající zahrady mateřské školy Hazlov na zahradu s přírodními prvky a následné zkvalitnění technického a didaktického zázemí pro vzdělávání dětí ve venkovním prostředí. Po úpravách bude zahrada poskytovat dětem zázemí pro praktickou u teoretickou výuku v oblasti EVVO pomocí nových naučných a interaktivních prvků – broukoviště, vřesoviště, zahradní pozorovací centrum, pozorovací kompostovací centrum, a další.

llogo

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Smart Info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Ocenění

Vesnice roku 2019