Překlad (translations)

Karlovarský kraj

Adventní posezení pro seniory 2013

PŘEDVÁNOČNÍ POSEZENÍ S DŮCHODCI

Již po třetí, v čase Adventu, uspořádala Obec v Hazlově sváteční posezení s našimi staršími spoluobčany. Každoročně se tato událost odbývala v prostorách úřadu, ale letos nabylo toto sváteční odpoledne obzvláště na významu -  pozvání starostky obce totiž přijala, se svým týmem, skvělá herečka, paní Naďa Konvalinková, a to přímo do prostor „Restaurace Kuželna“.

Po krátkém a velmí vřelém přivítání paní starostkou následoval program, v němž paní Naďa s vtipem a noblesou vyprávěla nejen o svých hereckých začátcích, ale také o přátelství s další  výbornou herečkou, paní Květou Fialovou, a také věčným komikem, panem Jiřím Lábusem.

Více než stovka lidí nadšeně naslouchala vtipným historkám, které průběžně doplňoval úžasný pěvecký projev dvou žáků LŠU v Chebu a Aši.

V závěru vystoupení předala starostka obce paní Konvalinkové velkou kytici s poděkováním za krásné odpoledne

Po skončení programu čekalo na hazlovské občany malé pohoštění, při kterém ještě notnou chvíli setrvali ve vzájemném přátelském povídání.                              Zoufalka