Menu
Obec Hazlov
Hazlov
rozšířené vyhledávání

Transparentní účet - Ukrajina

Transparentní účet - Ukrajina

zde ke stažení

Město Krásno zveřejňuje:

Transparentní účet - Ukrajina

  • 123-6343550247/0100

CZ29 0100 0001 2363 4355 0247 Majitel účtu: Město Krásno

Účel sbírky je vymezen přesně a v souladu s ust. § 1 ZVS a sbírka je řádně zaregistrována dle legislativy ČR:

Materiální a hmotná podpora válečným uprchlíkům z Ukrajiny, kteří jsou na území České republiky. Jedná se o podporu bydlení - platbu energií a nájmů, stravování a vybavení. Zajištění dopravy, kulturních aktivit, lékařské péče. Zajištění vzdělávání a volnočasových aktivit pro děti a mládež. Nákup léků, oblečení a hygienických potřeb.
 

Účet si lze včetně QR kódu rozkliknout na odkazu:

https://www.kb.cz/cs/transparentni-ucty/123-6343550247

 

Děkujeme za Vaši podporu a velice si jí vážíme, jste nejlepší, Vaše solidarita náš tým nabíjí neustále novou a novou energií. Staráme se již o více než 70 ukrajinských žen a dětí všeho věku a budou neustále přibývat. Děláme jim ten krutý svět o něco přívětivější, i když je to těžké, moc těžké. Úzce spolupracujeme s Horním Slavkovem a jeho starostou Alexandrem Terekem, připravujeme spolupráci se starostou Březové u Sokolova Miroslavem Boudou,  Lokte nad Ohří Petrem Adamcem, starostkou Hazlova, paní Lenkou Dvořákovou a dalšími městy. Spolupracujeme s HZS, Červeným křížem, případné přebytky budeme předávat do Centrálního skladu humanitární pomoci v Karlových Varech. Budeme podporovat nejen námi ubytované ukrajinské matky, ale i rodiny, které ženy a děti postižené nesmyslnou válkou ubytují u sebe doma.

 

    Za všechny dobrovolníky Vám z celého srdce děkují Josef Havel a Eva a Miroslav Duškovi.

 

Dnes 5. 3. od 14.00 do 18.00 probíhá sbírka humanitární pomoci v Krásně na sále kulturního domu. Podrobnosti na stránkách města a FB.

 

Přílohy

Transparentní účet - zveřejnění.doc

Transparentní účet - zveřejnění.doc
Typ souboru: DOC dokument, Velikost: 32,5 kB
Datum vložení: 7. 3. 2022 8:10
Datum poslední aktualizace: 7. 3. 2022 8:13
Autor: Lenka Dušková

Aktuálně

Univerzální překladač

Překlad (translations)

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Smart Info

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Ocenění

Vesnice roku 2019

Vesnice roku 2016
Zlatá stuha - vesnice Karlovarského kraje roku 2019